Fabrika

Yüksek standart ve kalite anlayışını teknoloji ile birleştiren firmamız kurulduğu 2009 yılından itibaren üzerine almış olduğu sorumlulukların ve görevlerin üstesinden başarıyla gelmiştir. Belirlediği müşteri odaklı anlayış sayesinde müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutup, müşterilerimizin taleplerinin zamanında ve istenildiği gibi müşteriye teslimi sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız, sektöründe lider tedarikçilerle çalışması, arazi ve doğa koşullarına uygun ve dayanıklı ürünler üretmesi ve bunlara ek olarak çevreci ve ekonomik olmasıyla sektöründe kısa sürede pay sahibi olmuştur.

Firmamız, 15 bin m2’lik bir alana kurulu olup, bunun 9 bin m2’si kapalı alan olarak kullanılmaktadır. Normal şartlarda, yılda 180 bin m2’lik prefabrik üretimi ve 7000 adet konteyner üretimi şirketimiz bünyesinde gerçekleşmektedir. Ayrıca şirketimiz, deneyimli, gelişime açık ve ekip ruhuna uygun 80 kişilik çalışana sahiptir. Çevreyle birlikte önem verdiğimiz insan olgusunun önemini bildiğimiz için basit yapılar değil, yaşam alanları yaptığımızın bilincinde olarak işimizi ciddiyetle yapmaktayız.

Zamanın ilerleyişinin durdurulamayacağının ve var olmanın tek gerekçesinin sadece zamana ayak uydurmakla başarılabileceğinin farkında olan firmamız sürekli iyileşme – gelişme anlayışına sahip olduğundan hem kendi içerisinde hem de sektör içerisinde hep daha iyiye yönelmiş ve hedeflerini bu doğrultuda belirlemiştir. Bu politika ışığında firmamız şu an 32 ülkeyle ihracat yapmaktadır. Hedefimiz hem yurtiçi sektöründe hem de ABD, Almanya, Belçika, Fransa, İngiltere, Kanada, Yeni Zelanda,Afrika, Orta Doğu gibi yurtdışı sektörlerinde var olan ürün satışını daha ileri, daha yükseğe çıkarmaktır. Dinamik yapısı ve başarılı yönetimi sonucunda ortaya çıkan istikrarlı gelişim süreciyle Modul Grup, farkını tekrar tekrar göstermiş ve göstermeye devam edecektir.

TOP